Ekibimiz

Av. Can Özbey hakkında detalı bilgi

Av. Can Özbey
Avukat - Arabulucu

Av. Can Özbey (LL.M.) Ph.D. Canditate

Detaylı Bilgi
Av. Pınar Duman hakkında detalı bilgi

Av. Pınar Duman
Avukat

Av. Ayşe Begüm Türker hakkında detalı bilgi

Av. Ayşe Begüm Türker
Avukat

Av. Esra Özdağ hakkında detalı bilgi

Av. Esra Özdağ
Avukat

Av. İrem Gündoğdu hakkında detalı bilgi

Av. İrem Gündoğdu
Avukat

Stj. Av. Osman Batman hakkında detalı bilgi

Stj. Av. Osman Batman
Stj. Avukat

Stj. Av. Doğukan Cangül hakkında detalı bilgi

Stj. Av. Doğukan Cangül
Stajyer Avukat

Stj. Av. Furkan Çağlar hakkında detalı bilgi

Stj. Av. Furkan Çağlar
Stj. Avukat

Taygun Nacak hakkında detalı bilgi

Taygun Nacak

Berna Eren hakkında detalı bilgi

Berna Eren

Hüseyin Kar hakkında detalı bilgi

Hüseyin KarÖzbey Hukuk & Danışmanlık Ofisi
 
Hukuk, Toplumda düzeni sağlayabilmek ve kişilerin haklarını devlet eliyle koruyabilmek için çalışan haklar bilimdir. Hukuk büroları da bu amaca yönelik olarak kurulan, muhatabıyla ahlaki ve insani düzeyde güven vermesi beklenen hukuki danışmanları bulabileceğiniz adresinizdir. Günün her saati kolaylıkla erişim sağlayabilir konunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz. Birlikte yol alabilme konunuz ne olursa olsun mutlu sonuca ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Özbey & Hukuk Danışmanlık Merkezi

Özbey hukuk ofisi 2010 yılında avukat Can Özbey tarafından kurulmuş olup 2019 yılından bu güne İstanbul merkez ofisinde çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul dışında da Ankara, İzmir ve pek çok yerde daha bürolarla geniş alanda hukuki danışmanlık vermektedir. Tuzla avukat ihtiyaçlarınız için kolaylıkla danışmalık alabilir en kısa sürede sorunlarınızı çözebilirsiniz. Müvekkilin öncelikle anlaşılabilmesi için çaba harcayıp, daha sonra soruna odaklanarak çözüm yolları geliştirmektedir.

Müşterilerinin varlığı kendi varlık nedeni olduğu bilinciyle yoluna devam etmektedir. Tuzla hukuk bürosu alanında uzmanlık ve tecrübe sahibi en iyi avukat kadrosu, hukuki donanımlarıyla yüksek kalite destek alabileceğiniz ilk adrestir. Hak ihlali yaşadığınız alan ne olursa olsun mutlaka en uygun çözüm üretilerek mağduriyetiniz giderilmektedir. Dinamik, güçlü ve genç kadrosuyla ve gerektiğinde uzman akademisyenler desteğiyle doğru yolunda devam etmektedir.

Özbey Hukuk Bürosu Destek Ayrıcalıkları

Yılların deneyim ve uzmanlığı sayesinde Özbey hukuk, danışanlarına öncelikle çalışmalarından aldığı güven duygusunu vermektedir. Türkiye kanunlarının öngördüğü şekilde sahip olduğunuz haklar bütününe hakimiyetiyle içinden çıkılmaz sanılan çözümler üretebilmektedir. Özbey Hukuk İstanbul merkez ofisi ve ülkenin pek çok önemli şehrinde daha hakları ihlale uğrayanlara destek olmaktadır. Tuzla ve çevresinde maddi manevi destek ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarla ve güvenle yanınızda olmaktadır. Siz değerli danışanlarından bir tek beklentileri bulunmaktadır. O da kendilerini seçerek hizmet alma ihtiyacınızı bildirmenizdir. 
 
Başta Gebze, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Kadıköy, Maltepe, Sultanbeyli ve Anadolu Yakasında bulunan birçok ilçeden kolay ulaşım imkanı olan ve Anadolu adliyesi'ne yakın bir konumda olan ofisimizde İşçi alacak davası, Patent hakkına tecavüz davası, kod davası, icra davası gibi bir çok alanda faaliyet gösterirken, arabuluculuk hizmetleri de verilmektedir.