Özbey Hukuk Danışmanlık Bürosu

Hukuk Danışmanlık Bürosu,  Gebze, Tuzla Avukat, hukuk danışmanlık

Özbey Hukuk Bürosu

2010 yılında Avukat Can Özbey tarafından kurulan bir hukuk bürosudur. Merkezi İstanbul olan hukuk bürosu buna karşın Ankara ve İzmir gibi diğer bölgelerde de faaliyettedir. Her türlü ihtiyaca cevap veren deneyimli ve dinamik bir ekip yer almaktadır. Hizmet sağlanan alanlar doğrultusunda akademik bilgi sahibi uzmanlar ile birlikte çalışılmaktadır. Yaşanılan hayata ve çağa uygun kendini yenileyen bir yapıya sahip avukat danışmanlık bürosudur.
 
Müvekkilin başvuru konusu ele alınmadan geçmiş analizleri yapılarak yaşanılabilecek sürprizler önlenmektedir. Bu bağlamda gelecekte karşılaşabilecek hukuki ve mali sorunlara karşı önleyici hukuk mekanizması yaratılmaktadır. Müvekkil ihtiyaçları büro tarafından en iyi ve kaliteli biçimde ele alınmaktadır.
 
Vergi Hukuk Hakkında
 
Hukuk alanı dışında birden fazla hususun birleşmesi sonucu meydana gelen çalışma koludur. Bu alanda Özbey Hukuk bürosu olarak 2010 tarihinden bu yana hizmet verilmektedir. Büro, gebze hukuk danışmanlık olarak her vergi sorununu yargıya götürmeme amacındadır. Uzman ekiplerin tavsiyesi ve müşteri istekleri doğrultusunda en yararlı hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Bu hukuk bürosunun sektörde bir adım önde olmasını ve rakiplerini geçmesini sağlamaktadır.
 
Özbey Hukuk başlıca dava konuları nelerdir?
- Özel Esaslar Davası
- İhtirazı Kayıt Davaları
- Vergi Aslı, Vergi Ziyaı ve Özel Usulsüzlük Cezalarının İptali Davaları
Yukarıda belirten davalar koordine bir şekilde yürütülmektedir.
 
Aile Hukuku Hakkında
 
Özbey Hukuk bürosu aile hukuku alanında yerli ve yabancı müşterilerine hizmet verebilmektedir. Özel hayat gizliliği kanunlarda da yer aldığı şekilde büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Aile hukuku alanında tuzla danışmanlık olarak verilen hizmetler aşağıda belirtilmiştir.
 
1. Anlaşmalı ve anlaşma sağlanamayan boşanma davası işlemleri,
2. Anlaşmalı olan boşanma davası protokol hazırlanması ve takibi işlemleri,
3. Anlaşmalı olmayan davalar için maddi ve manevi taleplerin sunulması,
4. Boşanma sonrası mal varlığı tasfiye işlemleri yürütülmesi,
5. Nafaka ve velayet hükümlerine aykırı davranışların çözüme kavuşturulması,
6. Şiddet ve aile içi şiddet durumlarına karşı tedbir kararı işlemleri,
7. Evlat edinme süreçleri ve oluşan uyuşmazlıklara çözüm üretilmesi,
 
Ceza Hukuku Hakkında
 
Özbey Hukuk bürosu olarak soruşturma aşaması ile birlikte tüm süreçlerde hizmet sağlanmaktadır. Cezai yaptırım ile sonuçlanacak tüm işlemlerinizde hukuk bürosu olarak danışmanlık sağlamaktadır. Vergi suçları ve ekonomik suçlar büroya ait uzmanlık dallarıdır. Mali suçlar ülke genelinde değişim ve gelişim süreçlerine dahil olmuş, vergi kanunları değiştirilmiştir. Bu alana ait pek çok suç gözden geçirilerek düzenlemesi yapılmıştır.
 
Özbey Hukuk bürosu müvekkiline ceza kanunlarından doğan suçlarda etkin çözüm yolları üretmekte ve sunmaktadır. Açılan davalar nezdinde müvekkilin hakkını en iyi şekilde koruyup temsil etmektedir. Özbey Hukuk bürosu sonuç odaklı yürüttüğü çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyeti kazanımını sürekli hale getirmiştir. Sonuca yönelik çalışmalar başarı yüzdesini arttırmaktadır.
 
Mülkiyet Hukuku Hakkında
 
Özbey Hukuk bürosu Mülkiyet hukuku alanında akademik çalışmalar yürütmektedir. Çalışmalar doğrultusunda Fikri Mülkiyet hukuku alanında uzmanlık sağlamışlardır. Mülkiyet hukuku alanında büro olarak sunulan hizmetler aşağıda belirtilmiştir.
 
1. Patent, endüstriyel tasarım, marka ve fayda sağlayan modellerin hem yurt içi hem yurt dışı araştırılması,
2. Marka, patent ve fayda sağlayan modeller hakkında danışmanlık hizmeti sunulması,
3. Marka, patent ve fayda sağlayan modellere ait uyuşmazlık sonucu doğan davaların yürütülmesi,
4. Şirket birleşmeleri ve devir işlemlerinde fikri mülkiyet konusunda danışmanlık sağlanması,
5. Her türlü lisans sözleşmesi işlemlerinde (hazırlama, alma ve verme) danışmanlık yapılması,
6. Fikri hak niteliği taşıyan ticari sırların yanlış ve kötü kullanımının engellenmesi hizmeti,
 
 

Diğer Yazlarımız