Gebze Avukat

Gebze Avukat - Özbey Hukuk Ofisi

Gebze avukatı ihtiyaçlarınıza hukuki süreçte cevap veren Özbey Hukuk Bürosu, ceza hukukunun yanı sıra hukuki sürece dahil olan tüm konularda yanınızda yer almaktadır.

Gebze İcra ve İflas Hukuku Avukatı

Gebze icra ve iflas hukuku avukatı, icra ve iflas hukuku bağlı olan konularda sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması için büyük önem taşımaktadır. Tüzel kişilikler ve alacaklı bireylerin haklarının korunmasının yanı sıra, Gebze avukatı hukuk büromuzdan hakkında dosya takibi bulunan kişilerde hizmet alabilirler.

Alanında tecrübeli Gebze avukat meslektaşlarımız, Özbey Hukuk Bürosuna bağlı olarak icra ve iflas hukuku avukatı ihtiyaçlarına nitelikli çözümler sunmaktadırlar. Alacakların tahsil edilmesi ve bu esnada doğabilecek hak kayıplarının önlenmesi için, mutlaka tecrübeli bir avukattan hizmet almak gerekir. Diğer yandan tüzel kişiliklerin iflasına dair tüm hukuki konularda, hukuk büromuz tecrübeli avukatları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Gebze Sigorta Hukuku Avukatı

Gebze sigorta hukuku avukatı ile sigorta konusundan doğabilecek problemlere karşı hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İleride yaşayabileceğiniz problemlere karşı ekonomik anlamda hak kayıplarına uğramamak için yaptırdığınız sigorta teminatları, amacına uygun bir şekilde sigortaya dahil olan konuları güvence altına alır.

Ancak yasal mevzuatta yer alan küçük detayların atlanması, bu süreçte hak kaybına uğramanıza veya süreçten zararlı çıkmanıza sebep olabilir. Bu nedenle Gebze sigorta hukuku avukatı ile birlikte hareket ederek, sürecin lehinize olabilecek en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Gebze Vergi Ceza Hukuku Avukatı

Gebze vergi ceza hukuku avukatı meslektaşlarımız ile Özbey Hukuk Bürosu olarak yanınızda yer alıyoruz. Devlet ile aranızda oluşan vergi ceza hukukuna dair tüm konularda alternatif çözümler sunarak, süreçten en yüksek kazanımı elde etmeniz için çalışmalar yapmaktayız.

Esasen vergi ceza hukuku, Türk Ceza Kanunu'na göre yeni sayılabilecek müesseselerden biridir. Bu nedenle bu tip süreçlerin mutlaka alanında uzman avukatlar ile birlikte yürütülmesi gerekir.

Gebze İdare Hukuku Avukatı

Kamu eliyle hak kaybına uğramamak veya sizi zarara uğratabilecek uygulamaların iptalini sağlamak için, Özbey Hukuk Büromuzdan Gebze idare hukuku avukatı hizmeti alabilirsiniz.

Devletin ya da yerel yönetimlerin uygulamaya koymuş olduğu bazı işlemlerden dolayı hak kaybına uğramanız söz konusu olabilir. Örneğin kamulaştırma davaları, tayin davaları, askeri lise davaları, görevden alınma davaları, çeşitli nedenlerle memurluktan ya da öğrencilikten atılma davaları, imar kanunu dahil olan aleyhinizde isteyebilecek birçok farklı süreç için, idare hukuku avukatından hizmet alabilirsiniz.

Gebze Ceza Hukuku Avukatı

Soruşturma ve yargılanma sürecinde büyük mağduriyetlerin ortaya çıkmaması için, Gebze ceza hukuku avukatı ile sürecin yürütülmesi büyük önem taşımaktadır. Özellikle ceza hukukunda basit detaylarının atlanması bile, sanık olarak yargılanan kişilerin daha ağır cezalar almasına neden olabilir.

Diğer taraftan davada müşteki sıfatına sahip olsanız bile, gerek hak kaybına uğramamak ve gerekse sanıkların hak ettikleri cezaları almaları için avukatlık hizmeti almanın önemi büyüktür. Özellikle Türkiye’de yargı sistemi dikkate alındığında, ceza hukukuna konu olacak tüm davalarda tecrübeli avukatlardan yardım alınması gerekir.

Gebze İş Hukuku Avukatı

İş ve işveren arasındaki sorunların çözüme kavuşturulması ve hak kayıplarının önlenmesi için, Gebze iş hukuku avukatı ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Özbey Hukuk Bürosu olarak iş hukuku konusunda yüksek tecrübelere sahip meslektaşlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gebze Arabuluculuk Avukatı

İki kişi arasında yaşanabilecek tüm sorunların ortak bir çözüm noktasında buluşturulmasına imkân tanıyan arabuluculuk sistemi, mahkemelerin iş yükünü azaltmak için yürürlüğe girmiştir.

Bu süreçte haklarınızın en iyi şekilde korunması ve daha fazla kazanım için tecrübeli avukatlardan hizmet almanız büyük önem taşıyor. Özbey Hukuk Bürosu olarak arabuluculuk konusunda hizmet vermekteyiz.

Aile Hukuku Avukatı

Aile hukuku kapsamında anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarının en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için hukuki destek sağlamaktayız. Gebze aile hukuku avukatı konusunda yüksek tecrübeye sahip avukatlarımız ile aile hukukuna konu olabilecek tüm yasal süreçler için profesyonel destek sağlıyoruz.

Miras davaları, evlat edinme davaları, evliliğe konu olan mal varlığı sözleşmeleri, boşanma sürecinde malvarlığının ne şekilde tasfiye edileceği ve tazminat taleplerinin kazanımı konusunda hukuk büromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Diğer Yazlarımız