Koruyucu ve Önleyici Hukuki Danışmanlık

Koruyucu ve Önleyici Hukuki Danışmanlık

Özbey Hukuk Bürosu olarak müvekkil şirketlere geniş kapsamlı Koruyucu ve Önleyici Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti müvekkil şirketlerin iştigal konusu ve sair tüm işlerinin sağlıklı bir hukuki süreçte işlemesi için, müvekkil şirketin faaliyetinin mercek altına alınması, gerekli hukuki denetimler ve incelemelerin yapılması, belgeler ve şirket işleyiş sürecinin incelenmesi, eksik veya hatalı uygulamalar revize edilmesi, mevcut olmayan belgelerin hazırlanması ve tüm şirket icraat süreçlerinin baştan sona kontrol edilmesi işlemlerini ihtiva etmektedir.

Danışmanlık hizmetimiz ile hukuki yollara başvurmadan anlaşma yolu ile çözülebilecek dava ve olaylar için gereken efektif çözümleri sunmaktayız.

Danışmanlığını yaptığımız müvekkil şirketler için “koruyucu ve önleyici hukuki danışmanlık hizmeti” vermek suretiyle müvekkil şirketlerin hukuka ve mevzuata uygun gelişmesine katkıda bulunması amaçlanmıştır. Sürekli bir hukuk danışmanlığı hizmeti almak; müvekkil şirket ve üçüncü kişiler arasında meydana gelebilecek hukuk uyuşmazlıkların oluşmadan büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır